doktormowy

O Mnie

O Mnie

Kilka słów o mnie

Jako doświadczony logopeda, neurologopeda i neuroterapeuta, oferuję szeroki zakres specjalistycznych usług terapeutycznych, które obejmują między innymi terapię EEG biofeedback, diagnozę oraz terapię APD (CAPD), oraz innowacyjne metody takie jak mikropolaryzacja mózgu i elektroterapia. Moje wykształcenie pedagogiczne i zarządzanie oświatą uzupełniają moją praktykę, którą nieustannie rozwijam, uczestnicząc w kursach i warsztatach. Jestem przekonana, że stałe dążenie do wiedzy i aktywne działanie są kluczem do sukcesu w terapii.

Filozofia i Metody Pracy

„Wszystko, co cenne wymaga czasu”

Moja praca to pasja i ciągła nauka, której owocem jest moja praktyka neurologopedyczna. Zawodowo skupiam się na całościowym, holistycznym podejściu do każdego pacjenta, co oznacza otwartość na nowatorskie metody leczenia, które są poparte naukowymi badaniami.

W gabinecie Dr Mowy łączę zaangażowanie z pasją, nigdy nie ustając w poszukiwaniach nowych rozwiązań, aby skuteczniej pomagać innym. Zawsze postępuję zgodnie z kodeksem etycznym, a moim celem jest zapewnienie profesjonalnej, empatycznej i dyskretnej opieki.

Ścieżka Pacjenta w Gabinecie Logopedycznym Dr Mowy

Konsultacja Wstępna

Skontaktuj się ze mną, aby umówić pierwszą wizytę, podczas której dokładnie omówimy Twoje potrzeby i cele terapii.

Diagnoza i Planowanie

Przeprowadzę kompleksową ocenę i na jej podstawie stworzę indywidualny plan terapeutyczny skrojony na miarę Twoich potrzeb.

Terapia

Rozpoczniemy sesje terapeutyczne, które będą dostosowane do Twojego planu, by skutecznie pracować nad poprawą mowy

Ocena i Wsparcie

Monitoruje Twoje postępy i dostosowuje terapię, zapewniając ciągłe wsparcie na każdym etapie leczenia.